BMW. Stando Service           gdy wszyscy zawiedli

Nasza firma jest profesjonalnym narzędziem służącym do obrotu samochodami. 80 procent transakcji stanowią samochody BMW, 10 procent Porsche, pozostałe 10 procent to inne marki. 2 lata temu wprowadziliśmy do naszej oferty motocykle – serwis, części oraz akcesoria do jednośladów.

Jesteśmy liderem 4 poziomu w Polsce, nasza firma jest wpięta do sieci BMW, dzięki czemu mamy możliwość diagnozowania aut gwarancyjnych. Każde auto na gwarancji jest podpinane do urządzenia diagnostycznego, które po teście raportuje do centrali BMW. Programowanie aut jest wykonywane na fabrycznym sprzęcie BMW z raportem końcowym. Jest możliwość sprawdzenia historii serwisowej w modelach, które taką historię posiadają.

Nasze działania są oparte o dokumentację techniczną aktualizowaną każdego dnia. Prace są wykonywane za pomocą narzędzi specjalnych, a nasze doświadczenie od roku 1989 jest nieocenione. Po latach rozwoju zauważyliśmy, że na rynku nie ma firm, które wiedzą, czym handlują. W wielu przypadkach sprzedawca opowiada głupoty w celu zbycia pojazdu, a klient jest po prostu oszukiwany. Nasze zaplecze techniczne i długoletnie doświadczenie pozwala minimalizować ryzyko podczas dokonywania transakcji.

Często właściciele pojazdów i serwisy nie mają pojęcia o typowych usterkach określonego modelu, które występują przy danym przebiegu. W konsekwencji, usterki te stają się istotnym kosztem całości transakcji, niejednokrotnie przewyższającym wartość pojazdu, co prowadzi do utraty czasu na sprawach sądowych.

fb

Historia firmy
but8Zobacz więcej
Samochody
but3Zobacz więcej
Motocykle
but4Zobacz więcej
Części i Akcesoria
but3Zobacz więcej
Lifestyle
but4Zobacz więcej
  • Oferujemy najwyższy poziom usług, doświadczenie oraz wiedzę specjalistyczną. Służymy pomocą naszym klientom w każdej sytuacji, zarówno podczas zakupu auta, jak i podczas dalszego serwisowania.
  • Wykwalifikowany zespół techników oraz przyjazny, profesjonalny personel – możesz na nas polegać, Twoje auto utrzymamy w najlepszej kondycji.
  • Wiemy, że użytkownicy BMW mają wysokie wymagania. Nasze doświadczenie i wiedzę wykorzystujemy, aby pomóc w każdy możliwy sposób.
  • Staramy się stale utrzymywać wysokie standardy. Jeżeli profesjonalne podejście do samochodów ma dla Ciebie znaczenie, skontaktuj się z nami i porozmawiaj z ekspertami.

Gdy wszyscy
zawiedli

but8Zobacz więcej
Przegląd przed
zakupem samochodu

but3Zobacz więcej
Serwis
okresowy

but8Zobacz więcej
Kontrola przed
upływem gwarancji

but4Zobacz więcej
Usuwanie typowych
usterek samochodu

but3Zobacz więcej

 

Regeneracja  ATC VTG
butm_51Zobacz więcej
Regeneracja turbosprężarek
but3Zobacz więcej
Regeneracja Vanosów
but4Zobacz więcej
Regeneracja silników
but8Zobacz więcej
Regeneracja ukł. paliwowych
but3Zobacz więcej

 

Wypalanie DPF
but3Zobacz więcej
Naprawa skrzyni biegów
but4Zobacz więcej
Klimatyzacja
but8Zobacz więcej
Wymiana ogumienia
but3Zobacz więcej