Untitled3.lbi

stadiony360.pl

Euro 2012 w Polsce, coraz ostrzejsze wymogi licencyjne dla klubów grających w rozgrywkach ligowych. Czynniki te powodują prawdziwy boom na budowę oraz modernizację stadionów piłkarskich w Polsce. W naszym serwisie znajdziecie wirtualne prezentacje tych nowo budowanych obiektów. Jednak nie tylko nowych. Z pewnością niedługo większą wartość będą miały fotografie panoramiczne tych starszych obiektów, wszak za jakiś czas nie będzie ich już wogóle. A całe pokolenia pasjonatów piłki nożnej przeżywały tam emocje. Celem tego serwisu jest przedstawienie szerokiej rzeszy kibiców i internautów polskiej infrastruktury piłkarskiej czasu przełomu.

O serwisie

Zawartością serwisu są prezentacje panoramiczne stadionów, większość z nich wykonana została, przez fotografów firmy Panoramica. Inne znalezione na stronach klubowych, są linkowane lub wklejane w naszą stronę. Te opatrzone są inormacją o źródle.

Naszym celem jest stworzenie serwisu, w którym znajdziecie wszystkie stadiony Ekstraklasy oraz I ligi.

Nawigacja na naszej stronie jest intuicyjna, stadiony znajdziecie za pomocą rozwijanych menu lub w zakładce mapa. Każde linkowanie jest mile widziane. Zapraszamy fotografów, wykonujących panoramy sferyczne do współpracy z nami. Zaznaczamy jednak, że projekt na tym etapie jest niekomercyjny i tworzony z naszej pasji. Dla promocji kultury kibicowskiej w Polsce.

Krzysztof Siwa